DRUK BANERÓW REKLAMOWYCH

Druk banerów reklamowych to istotny punkt budowania reklamy zewnętrznej – outdorowej. Dlaczego? Ponieważ druk banerów to przedostatni punkt tworzenia takiej reklamy – to od niego w dużej mierze zależy jakość i wizerunek reklamy, a więc dobra drukarnia będzie nam do tego niezwykle potrzebna. Jeżeli jeszcze na tym etapie nie posiadacie projektu, nic nie szkodzi, firmy których chleb powszedni to druk wielkoformatowy posiadają swoich grafików i mogą wykonać taki projekt. Niestety najczęściej jednak nie ma możliwości mocnego go edytowania. Najlepiej więc skorzystać z usług osobnego grafika.

Wydruki wielkoformatowe

XEO REKLAMA Kalisz - Rafał Cichy

Druk cyfrowy wielkoformatowy to jedno z cięższych zagadnień jeżeli chodzi o drukarnie druk taki nie wybacza pomyłek. Projekt banneru musi być bowiem zrobiony perfekcyjnie i uwzględniać tzw. spady by podczas drukowanie banerów, żaden element nie został ucięty. Najczęściej drukarz wielkoformatowy podczas tworzenia banneru tnie go na sześć części co ułatwia w późniejszym etapie jego wyklejanie – tym samym gwarantując jego dobre ułożenie na billboardzie reklamowym. Wydruki reklamowe charakteryzują się wysoką jakością oraz popularnością w ostatnim czasie.

Kiedy mamy już projekt banneru reklamowego możemy skorzystać z usług jakie oferuje drukarnia internetowa. Jej usługi zazwyczaj są tańsze, ale na sam baner musimy poczekać trochę dłużej – zazwyczaj 3-5 dni roboczych, zaś drukarnie internetowe, które są na miejscu w Twoim mieście np. Kaliszu mogą wykonać pracę w tym samym okresie czasu – nie musisz jednak czekać za ich dostawą. Usprawnia to cały proces realizacji kampanii reklamowej.

Druk wielkoformatowy cennik

XEO REKLAMA Kalisz - Rafał Cichy

Każda drukarnia cennik posiada – jednak nie jest on sztywny, w większości przypadków ceny druku banerów są zależne od wielu czynników. Takich jak:

  • Nakład
  • Kolorystyka
  • Ilość ilustracji

Dlatego koszt wydruku baneru reklamowego w Kaliszu może różnić i podzielić na różne drukarnie wielkoformatowe. Większość z nas zastanawia się jak powstaje druk wielkoformatowy cennik jest również w tym wypadku frazą popularną wśród odbiorców, jednak jak wspomnieliśmy wcześniej nie da się go często z góry określić. Najlepiej w takim wypadku skontaktować się z polecaną drukarnia banerów, przedstawić swoje oczekiwania i projekt, a szybko uzyskamy odpowiedź co do ceny usługi. Drukarnia wielkoformatowa ceni sobie swój i Wasz czas dlatego z całą pewnością dołoży wszelkich starań by praca przez nich wykonana nie wymagała poprawek. Banery tanio nie wychodzą jednak efekt prac jest porażający i może przełożyć się na duża konwersję w postaci telefonów czy odwiedzin strony internetowej dlatego polecamy druki wielkoformatowe w tym wydruki banerów reklamowych.

Współpracujemy z drukarniami, więc jeżeli nie posiadasz drukarni która wykona dla Ciebie druk wielkoformatowy skontaktuj się z nami, wspólnie znajdziemy wyjście z sytuacji!