WYNAJEM POWIERZCHNI REKLAMOWYCH

W dotychczasowej ofercie billboardy w następujących lokalizacjach:

OSIEDLE XXV LECIA | OSIEDLE KORCZAK | OSIEDLE WIDOK 

OFERTA BILLBOARDÓW

Powierzchnie reklamowe do wynajęcia w Kaliszu!

Wynajem powierzchni reklamowych to dla wielu firm doskonała okazja na wzbudzenie zainteresowania wśród przechodniów jak i osób zmotoryzowanych. Oczekując na światłach często się rozglądamy w poszukiwaniu czegoś ciekawego dlatego wynajem billboardów wydaje się być znakomitą okazją by wyróżnić naszą firmę na tle konkurencji. Pozostaje zaś pytanie w jakiej lokalizacji dzierżawa powierzchni reklamowej będzie najlepszym rozwiązaniem? Wszak billboardy reklamowe na wynajem znajdują się w przeróżnych lokalizacjach od centrum miasta przez ulice wjazdowe. Jednak najlepszą opcją nadal pozostaje wynajem banerów reklamowych obustronnych przy ulicach wjazdowo – wyjazdowych miasta np. Kalisza. Dlaczego?

Baner Pepsi

Ponieważ to właśnie one zgarniają najwięcej uwagi. Ulice te często są zakorkowane przez co prędkość samochodów poruszających się po nich jest dużo niższa. Kolejną lokalizacją na wynajem tablic reklamowych są ronda. Poruszając się w ich okolicy mocno zwalniamy bo rozejrzeć się po okolicy, dostrzec ewentualnych przechodniów i reklamy je otaczające.

Dobrze, mamy już wybraną lokalizację na wynajem bilbordów. Co dalej? Powinniśmy zastanowić się jaki projekt naszego powierzchni reklamowej wybrać. Czy zdecydować się na promocji marki, konkretnego produktu czy też nagromadzić dużo informacji na samej reklamie? Statystki pokazują, że wynajem powierzchni pod reklamę jest skutecznym pomysłem gdy nie bombardujemy odbiorców masą informacji.

Baner Prada

W czasach globalnej cyfryzacji najlepszym rozwiązaniem będzie postawienie na przedstawienie naszego logotypu z nazwą firmy oraz punktami oferty – jeżeli oferta jest duża decydujemy się na więcej niż jedną sztukę wynajem powierzchni reklamowej cena w tym wypadku wzrasta ponieważ musimy wynająć kilka miejsc, ale daje to przejrzystość reklamy. Na powierzchni reklamowe do wynajęcia powinien pojawić się też numer telefonu i adres strony internetowej – pamiętajmy by adres strony był łatwy do zapamiętania, jeżeli znajduje się w nim słowo kluczowe lub brand to odbiorcy będzie łatwo wyszukać nas w sieci i sprawdzić naszą ofertę. W reklamie banerowej chodzi głównie o to by przykuć uwagę odbiorcy – by ten zainteresował się nią – przesadne upychanie informacji zbije z tropu każdego. Duże brandy takie jak PEPSI czy PRADA, które są ogólnie znane mogą sobie pozwolić na umieszczenie samego logotypu czy nazwy oraz hasła reklamowego – jednak są to duzi gracze, których każdy zna – są rozpoznawalni.

Cena dzierżawy powierzchni reklamowej

Billboard TargetCo w momencie kiedy już wynajmę powierzchnię reklamową i posiadam projekt gotowy do druku? Odpowiedź nasuwa się sama, musimy zająć się wydrukiem a następnie wyklejeniem naszej reklamy na powierzchni reklamowej do wynajęcia. Musimy pamiętać o jeszcze jednej rzeczy decydując się na wynajem powierzchni reklamowej umowa – słowo klucz, które powinno zapaść nam w głowie. Musi być ona jasna i przejrzysta – powinna obejmować zakres dat od kiedy do kiedy będzie dzierżawić miejsce reklamowe.

Druga sprawa to warunki umowy i okres wypowiedzenia. Wynajem miejsca na reklamę cena – jest nie mniej istotna w umowie co okres jej trwania. Musi być jasna i klarowna za każdy billboard cena wynajmu różnić się może w zależności od ilości banerów i czasu wynajmu. Jeżeli zdecydujemy się na powierzchnie reklamowe do wynajęcia w dużej ilości i na długi okres czasu, cena ta będzie niższa, odejdą też koszty częstego druku projektów czy wyklejania reklamy. Powierzchnia reklamowa do wynajęcia to w ostatnim czasie bardzo popularna fraza, szczególnie wśród małych i średnich firm, które chcą zaistnieć w inny sposób niż szeptaną reklamą. Dlatego nie szukaj szyldów mówiąc między znajomymi wynajmę miejsce na reklamę, a rozejrzyj się po sieci i wyszukuj numerów telefonów pod banerami w mieście.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, wejdź i wybierz billboard w interesującej Cię lokalizacji. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej.